|
П`ятниця, 26.06.2026, 06:31 Вітаю Вас Гість
Головна » 2014 » Серпень » 22

10 тисяч 272 гривні за сім днів зібрали волонтери для потреб бійців АТО. Ініціатори громадської підтримки земляків, що воюють на Сході України – активісти Майдану та ГО «Патріоти Охтирщини».
Намет біля входу до продовольчого ринку по провулку Харківському встановили минулого тижня. Небайдужі охтирчани наповнювали скриньку пожертвами – хто скільки міг. Найбільший разовий внесок – 1000 грн. Але й 1 гривня свою ціну має. При мені жінка пенсійного віку опустила до скриньки гривню зі словами: «На благе діло».
...
Читати далі »
Переглядів:
548
|
Додав:
Stani$lav
|
Дата:
22.08.2014
|
| |
|