|
Виконуючи бойове завдання по захисту України, її незалежності та територіальної цілісності у складі сил АТО |
|
Автор В.Бакуліна «1979 рік.Залишилася після уроків у школі-інтернаті з колегою Дорохіною Є.А.. Ведемо дискусію. Я намагаюся довести їй, що комунізм і соціалізм – це утопія. Повинно бути суспільство розвиненого капіталізму і повинен бути хазяїн. Спільної мови так і не знайшли.1991 рік. Україна стала незалежною державою. 2014 рік. Майдан.Люди повстали проти свавілля хазяїнів. Загинула Небесна сотня. На Сході війна.Всі надії і сподівання народ поклав на новообраного президента Петра Порошенка.Наразі ми гірко розчаровані, бо свавілля чиновників так і не закінчилось, людям стало жити ще гірше. В Охтирці наче нічого не змінилось, всі чиновники та керівники різних організацій сидять на своїх місцях і продовжують знущатись з простого люду».Так починає свого листа охтирчанка Л ... Читати далі » |
|
Священик зі Львівщини подарував Успенській церкві зображення Христа, якому понад 200 років Настоятель храму Мучеників Маковеєвих із села Красного, що в Турківському районі на Львівщині, пожертвував церкві Успіння Божої Матері старовинну плащаницю. До Охтирки її привіз настоятель храму, отець Андрій Бринчак. Моя розмова зі священиком відбулася, щойно він повернувся з Сум, з художнього музею, де вивчали святиню. Експерти вважають, що плащаниця має не менш ніж 200-літню історію. Плащаниця – це зображення Ісуса Христа, – розповідає отець Андрій. – Вона не чудотворна, але дуже старовинна, намолена. Земляки пожертвували (батюшка родом зі Львівщини). - Кажуть, у вас там на Сході такі біди, такі нещастя стаються. Ми би хотіли цим прикладом показати, що люди єдині в Україні - як на Сході, так і на Заході. Церк ... Читати далі » |
|
10 тисяч 272 гривні за сім днів зібрали волонтери для потреб бійців АТО. Ініціатори громадської підтримки земляків, що воюють на Сході України – активісти Майдану та ГО «Патріоти Охтирщини». Намет біля входу до продовольчого ринку по провулку Харківському встановили минулого тижня. Небайдужі охтирчани наповнювали скриньку пожертвами – хто скільки міг. Найбільший разовий внесок – 1000 грн. Але й 1 гривня свою ціну має. При мені жінка пенсійного віку опустила до скриньки гривню зі словами: «На благе діло». ... Читати далі » |

